Ana Sayfa / Haberler / Dünya / “Bana Ne” şarkısıyla milyonlara ulaşan Ahıskalı kardeşler

“Bana Ne” şarkısıyla milyonlara ulaşan Ahıskalı kardeşler

“Bana Ne” şarkısıyla milyonlarca kişi beğenisini kazanan İki Kardesh grubu yani Ravil Agayev ve Kamil Agayev’in biyografisi büyük merak konusu oldu. Peki İki Kardesh kimdir ve kaç yaşındadır? İşte Bana Ne şarkısını seslendiren Ravil Agayev ve Kamil Agayev’in hayatı ve memleketleri…

YouTube üzerinden yayınladıkları “Bana Ne” şarkısı ile 25 milyondan fazla görüntülenmeye ulaşan İki Kardesh grubu 1995 Ravil Agayev ve Kamil Agayev 1996 senesinde dünyaya geldi.

Aslen Ahıska Türklerinden olan İki Kardesh ABD’nin Massachusetts eyaletinde yer alan ve Hampden ilçesinde yaşantılarını sürdürmektedirler.

Rusya doğumlu ikili son dönemde çıkardıkları “Bana Ne” şarkısı ile popüler olmuştur. 7 Mart 2018 tarihinde yayınladıkları şarkının söz ve müziği Koray Albayrak’a aittir.

İkili şarkı söylemeye çok ufak yaşlarda düğünlerde başlamıştır. Haklarında en çok merak edilen konu ise O Ses Türkiye başvurup başvurmayacakları olmuş ve bu konuya şöyle bir cevap verdiler. “ABD’de yaşadıkları ve yoğun tempo çalıştıkları için şuan düşünmüyoruz. Fakat ilerleyen günlerde neden olmasın.”

Hakkında rasimefendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SÜRGÜNDE GEÇEN ÖMÜR 75+1

Sevgili okuyucum, Bir Kasım ayının 14’ünü daha geride bırakıyoruz. Ahıskalı Türklerin sürgüne gönderildiği 14-15 Kasım …